Wiele z wcześniej popularnych i niesłusznie zapomnianych fryzur wraca do mody w 2020 roku, wyciskając nowoczesne i znane naszym oczom opcje. Pozostaje jednak pytanie: czy mężczyźni zrezygnują ze swoich ulubionych pompadurów, slickbacks, kucyków i warkoczy, aby oddać się modom, czy też moda posłucha swoich wielbicieli i wprowadzi niezbędne poprawki?


Jeśli w kilku słowach opisać trendy w modzie w męskich fryzurach, spodziewaj się wielu wariacji na temat: "krótsze po bokach, dłuższe na górze". W niektórych przypadkach długość włosów wzrośnie, pojawią się ciekawe warianty "nowoczesnego pompadoura", również fani minimalizmu i zwolennicy długich włosów nie pozostaną bez uwagi - każdy będzie mógł odkryć coś nowego i interesującego.

Przejdźmy jednak od teorii do praktyki i przyjrzyjmy się najnowszym i najpopularniejszym fryzurom dla mężczyzn w 2020 roku:

1. Bardziej autentyczne na górze, krótsze na dole.

 


Popularnym trendem w tym roku jest długa droga na szczyt. Gęste pasmo dość długich włosów na szczycie głowy współgra z krótszymi cięciami po bokach i na dole, tworząc bardzo stylowy wygląd. Proszę zwrócić uwagę, że falisty wygląd jest mile widzianym dodatkiem. Strzyżenie, które z całego serca polecamy młodszym mężczyznom! Podcięcia, czyli wygolone sekcje, są bardziej popularne niż kiedykolwiek.

 

 

2. Wysokie cięcie z mohawkiem i wzorem

 


Możliwości są nieograniczone, a próbka na zdjęciu jest wspaniałym dowodem na to, że jest niezastąpiona. Jest to uniwersalna opcja, która wymaga minimalnej konserwacji w domu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wysoki, średni czy niski mohawk i czy wybierzesz fryzurę o zerowej długości, czy też zachowasz trochę włosów po bokach, ta fryzura będzie świetnym dodatkiem do Twojego wyglądu.

 

 

3. Wysoki pompadour.

 


Wykonanie fryzury pompadour jest bardzo proste. Potrzebujesz jedynie dobrych nożyczek i około 8-13 cm włosów. Boki mogą być przycięte czysto lub krótko, w zależności od preferencji. Aby nadać fryzurze dodatkowy połysk, można użyć żelu lub wosku, które optycznie zwiększą jej długość i podkreślą wyjątkowy styl. Wygląd "pompadour" pasuje zarówno mężczyznom i kobietom, którzy wolą gładko ogoloną twarz, jak i tym, którzy mają szykowny zarost.

 

 

4. Wysoki "quiff".

 


Do wykonania fryzury "quiff" potrzebne będą włosy o długości co najmniej 8 cm. Długość włosów po bokach jest całkowicie zależna od Ciebie. Aby nadać fryzurze modny wygląd i dodać jej oryginalności, warto zgolić boki. Jeśli zdecydujesz się na klasyczny wygląd, po prostu poproś producenta forniru o łagodniejsze przejścia.

 

 

5. Płynne przejście

 


Strzyżenie "pompadour" na dole głowy płynnie przechodzi w długie włosy na górze, tworząc w ten sposób niezrównaną równowagę. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu żelu, mężczyźni mogą stworzyć naturalny wygląd, który pozostanie nienaruszony przez cały dzień.

 

 

6. "Pompadour" z warkoczem

 


Jeżeli jest on wystarczająco długi, możesz go nosić na dowolnej części włosów. A warkocze mogą dodać Twojemu stylowi odrobinę wyjątkowości i oryginalności. A połączenie jej z fryzurą z pomponem jest podwójnie wyjątkowe, ponieważ przejście od krótkich włosów pod spodem do długich na górze jest ładnie podkreślone.

 

 

7. "Malwina" i broda

 


Popularność męskiej makreli znacznie spadła w ostatnim czasie, ale to nie znaczy, że nie powinnaś jej robić, jeśli masz długie włosy. Połączenie z męską brodą sprawia, że mullet wygląda elegancko i męsko. Więcej informacji dla przyjaciół: Zaprenumeruj magazyn

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Czytaj także
  • Comments Off on