W Instytucie Urody Sensavi wiosenne promocje startują już dziś i potrwają do połowy marca. Fraxel jest dostępny z 20% zniżką (jeśli skorzystasz z trzech sesji), zabiegi modelowania ciała są o 10% tańsze, a program aparatury Body Beauty jest o jedną czwartą tańszy.

Do 8 marca w barze Head off the Shoulders za wszystkie usługi zapłacimy o 20% mniej, natomiast za kompleksowy manicure + pedicure + manicure + makijaż zapłacimy o 25% mniej.

8 marca przy zakupie dowolnego masażu w salonach SPA Asia Beauty SPA otrzymasz w prezencie olej z pestek winogron, świecę do masażu lub jeden z kremów: Belove Wine, czekoladowy, kokosowy lub symulujący.

Masaż w Asia Beauty SPA

A każdy z salonów KYNSI w dniach 7 i 8 marca przeniesie Cię do innego kraju: Włoch, Francji czy USA. Odpowiednia będzie więc muzyka, smakołyki i plan filmowy.

Studio Pilates PMP prowadzone przez Denisa Sycheva

Oprócz tego, wszyscy goście salonu stają się uczestnikami loterii z wygraną - można wygrać darmową fryzurę, manicure i lakier Christina Fitzgerald z salonu, markowe lustro Agent Provocateur, certyfikat na 5 000 rubli od sklepu Aizel oraz możliwość odwiedzenia osobistej lekcji pilatesu, którą poprowadzi założyciel studia Pilates PMP Denis Sychov.

Jeśli masz w planach nocny klub, ale przeszkadzają Ci tylko nogi, udaj się do World Class Dancing Studio na ulicy Profsoyuznaya o 9 rano w noc poprzedzającą imprezę i zacznij zapisywać się na lekcje mistrzowskie z gwiazdami (w tym zwycięzcami) projektu TNT "Dancing".

Studio tańca World Class w Profsoyuznaya.

Godzinne lekcje mistrzowskie rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 19.00. Przyjść może każdy: abonament na cały dzień będzie kosztował 4500 rubli, a dla członków World Class będzie o jedną trzecią tańszy.