Jak pięknie przycinać grzywkę

Pomysły na urodę Pomysły na fryzury Dziś sprawdźmy, czy potrafisz samodzielnie przyciąć grzywkę w domu. Mimo że niewiele dziewcząt odważy się na takie eksperymenty, nie ma w tym nic trudnego. Najważniejsze jest uwzględnienie wszystkich subtelności i osobliwości tego procesu, aby stylowa grzywka do brwi nie zamieniła się w krótką firankę na środku czoła. Proponujemy nauczyć się, jak samemu pięknie przycinać grzywkę, nadając jej pożądaną długość i kształt.


Jak samodzielnie przycinać grzywkę Grzywka

jest dziś modnym i stylowym elementem każdej fryzury. Styliści zalecają strzyżenie tym osobom, które chcą zmienić wizerunek bez drastycznych zmian. Dzięki eksperymentom z kształtem i gęstością można uzyskać bardziej wyraziste oczy, podkreślić owal twarzy i nadać spojrzeniu nowy charakter.

Aby samodzielnie wykonać frędzle, należy zapoznać się z podstawowymi zasadami podziału na strefy. Ważne jest także dobranie odpowiedniego narzędzia: nożyczki kuchenne lub krawieckie nie sprawdzą się. Do tak ważnego zadania lepiej kupić specjalne narzędzie fryzjerskie. Oto, jak samodzielnie wykonać najlepsze grzywki w kilku najbardziej modnych stylach.

Styliści

radzą przycinać

prostą

grzywkę dziewczynom z długimi włosami, a także młodym paniom, które chcą urozmaicić zwykłą fryzurę. Gęste grzywki doskonale pasują do twarzy owalnej i trójkątnej, odświeżając i odmładzając wizerunek oraz czyniąc go bardziej stylowym.Rozdziel pasma w formie ostrego kąta, którego wierzchołek znajduje się na środku głowy. Im wyższy punkt górny, tym większa będzie objętość grzywki. Ustaw kąty przy kościach policzkowych.Lekko zwilż włosy wodą. Utwórz trzy poziome warstwy. Usunąć górną warstwę. Najpierw pracuj nad dolną warstwą.Rozpocznij cięcie od środka. Prawidłowa długość warstwy znajduje się nieco poniżej brwi.Za brwiami linia cięcia powinna być lekko uniesiona pod niewielkim kątem.Przyciąć każdą z warstw w ten sam sposób.Spróbuj je filetować, lekko przerzedzając żyły. Umieść nożyczki prostopadle do cięcia.Spróbuj nakręcić prostą grzywkę, używając nożyczek pod kątem prostym do cięcia.Nie decyduj się na krótkie grzywki z pojedynczym cięciem. Zacznij eksperymentować na własną rękę z odpowiednią długością. Pozwoli to Twojemu fryzjerowi na skorygowanie błędów, jeśli coś pójdzie nie tak.

Półkole lub łuk Łuk

wykonany w kształcie półkola to hit ostatnich sezonów. Doskonale pasuje do dziewczyn o różnym kształcie twarzy, pozwala złagodzić ostre kontury, wygładzić kości policzkowe i wszelkie inne kanciastości.Aby samodzielnie przyciąć grzywkę w półkole w domu, należy opanować technikę biczowania.
Oddziel włosy, które będą użyte do zrobienia grzywki. Postaraj się, aby była ona wystarczająco gęsta. Zwiąż je w wiązkę.Przytnij ją nieco poniżej linii brwi.Poluzuj linę i sprawdź jej długość. Jeśli to wystarczy, ponownie zwiń plątaninę i wyprofiluj końce, wykonując pionowe nacięcia.Wysusz włosy suszarką. Układanie frędzli.● Dokonaj ostatecznego wypełnienia.Atrakcyjnie stylizowane frędzle są zakończone!


Najtrudniejszą rzeczą, z którą fryzjerzy muszą się

zmierzyć

na początku swojej pracy, jest samodzielne przycinanie grzywki. Warto jednak podjąć ten wysiłek. Niechlujna grzywka o postrzępionych brzegach może dodać włosom objętości. Pasuje prawie każdemu, zarówno młodym dziewczynom, jak i starszym paniom.Aby wykonać postrzępione cięcie, należy zaopatrzyć się w nożyczki do pilnikowania. Jeśli nie masz specjalnego narzędzia, możesz zastąpić je nożyczkami i delikatnym grzebieniem, ale wtedy cięcie będzie wyraźnie gorsze.Rozczesz włosy i lekko je zwilż

.

Rozczesz włosy na trzy warstwy.Wytnij najpierw środkową, a następnie zewnętrzną część. Wysuszyć włosy bez układania fryzury.

Wyciągnij środkową sekcję, poprowadź nożyczki wzdłuż i tnij głęboko we włosy.To samo zrób z najbardziej zewnętrznymi pasmami.Rozłóż włosy, a następnie wykończ je.Zrób stylowy quiff z podartymi brzegami i wykończ go!


Ukośne grzywki

na bok

Ukośne grzywki to kolejny trend. Można je zwężać ku jednej stronie i odchylać ku drugiej. Ta wersja wygląda oryginalnie i kreatywnie, pasuje do każdego kształtu twarzy, może odmłodzić Twój wygląd, uczynić go bardziej stylowym i atrakcyjnym.

Przycinanie grzywki w domu jest trudne. Jeśli jednak masz chęci i cierpliwość, nie ma rzeczy niemożliwych.Najprostszym sposobem na osiągnięcie pożądanego rezultatu jest skręcenie włosów na wybraną stronę.

Lekko zwilż loki. Zrób przedziałek przy krawędzi, gdzie loki będą krótsze.Przeczesz włosy na stronę przeciwną do przedłużenia.Wykonaj gładkie cięcie.Spłaszcz pukle i przytnij wszystkie odstające kosmyki.Wyprofilować końce.Frędzle fazowane są gotowe!


Jeżeli uda Ci się zrobić

grzywkę

, być może wkrótce będziesz musiał ją przyciąć, ponieważ włosy dość szybko odrastają. Proponuję kilka wariantów łatwego wykonania tej czynności w domu, patrz przykłady na zdjęciach: ●

Metoda klasyczna

.

Lekko zwilż pasma. Ściśnij je środkowym i wskazującym palcem, a następnie odetnij. Przyciąć boczne nitki.W warstwach. Utwórz trzy wiązki. Zacznij od dolnej części. Pokrój każdą warstwę po kolei.

Użyj maszynki do strzyżenia włosów. Przymocuj linijkę, kartkę papieru lub odpowiednie narzędzie na wymaganej wysokości. Przytnij wszystko poza ogranicznikiem.Teraz już wiesz, jak samodzielnie przycinać grzywki w domu. Jak widać, nie jest to łatwa sprawa, wymagająca ostrożności i pewnych umiejętności. Ale może to być całkiem proste - zwłaszcza jeśli chodzi o przycinanie na rozsądną długość.
Omów ten artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze