Modne nakrycia głowy na zimę 2022

Pomysły na urodę/. Pomysł na zdjęcie Często podczas oglądania zdjęć z pokazów mody pojawia się wiele pytań i zdziwionych okrzyków (nie zawsze pozytywnych). Twórcze pomysły projektantów nie są bliskie przyszłym nabywcom, a często nowości przemysłu modowego są wręcz szokujące. Ale nie chodzi tu o trendy w czapkach tej zimy. Wiele modeli jest nam znanych z dzieciństwa, ale dodano do nich nowoczesne i stylowe detale. Inne trendy nawiązują do uniwersalnych i już pokochanych przez ogół społeczeństwa niezbędnych zimowych akcesoriów.

Czapka

Zacznijmy od najbardziej podstawowego elementu najzimniejszej pory roku. Kapelusze mogą być noszone z absolutnie każdym ubraniem wierzchnim. W tym sezonie topowymi modelami są podstawowe bini: dzianiny cienkie, średnie i grube.

1/2Beret Idealny do eleganckiego wyglądu z płaszczem lub trenczem. Istnieją dwa trendy: podstawowe modele z wełny i skóry oraz berety pikowane i dmuchane. Czapki te są szczególnie stylowe w aktualnych kolorach zimy 2021-2022 (różowy, szary, żółty, czerwony).

1/2Cap Tak, właśnie te czapki, które każdy z nas przyzwyczaił się nosić w cieplejszych porach roku. Łączy się je nie tylko z odzieżą sportową, ale także z klasycznymi płaszczami. Przymierz modele ze skóry lub wełny. Popularne są również wersje pikowane.

1/2Panama Rzecz, którą nasze matki wkładały nam wszystkim na głowy, gdy byliśmy dziećmi, mimo silnego sprzeciwu. Teraz panama jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, trendem w materiałach jest wełna i skóra. Dostępne są modele zarówno z szerokimi, jak i wąskimi marginesami.

1/2Balaclava/capor 3 lata temu Calvin Klein wprowadził balaklawę do mody, a do tej pory trend ten wiodą Raf Simons, Miu Miu i inni. Tej zimy nosimy je z płaszczami, futrami, kurtkami puchowymi i pikowanymi okryciami wierzchnimi. Kaptury występują w stylach eleganckim, biznesowym i casualowym, więc ten element garderoby jest dokładnie dla każdego gustu i koloru. Szczególnie efektowne są modele, które są połączeniem szalika i czapki.

1/2Koszulki Christian Dior, Max Mara i Versace są używane przez Jacqueline Kennedy, Brigitte Bardot i Audrey Hepburn na wiele różnych sposobów. Najbardziej znane domy mody na świecie wykorzystują różne materiały: jedwab, wełnę, organzę, poliester i delikatne koronki. Ale na mroźną zimę, chusta z dzianiny jest oczywiście bezbłędną opcją.1/2Kapelusze W tym sezonie na wybiegach królowały kapelusze z niskim rondem, fedory, fedory lub kapelusze z szerokim rondem z materiału. Projektanci radzą, aby łączyć dwa trendy - chusty i kapelusze. Połączenie jedwabiu z czymś nieco bardziej szorstkim, np. filcem, jest również całkiem skuteczne.
1/2Nie tylko kapelusze powinny być wybierane inteligentnie, stylowo i praktycznie. Ale również odzież wierzchnia musi być odpowiednia. Przeczytaj w naszym przeglądzie przydatne wskazówki dotyczące wyboru praktycznej i modnej kurtki puchowej. Autor: Tatiana Abramova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze