Najgorętsze strzały: 5 wariantów na jesień 2021

Pomysły na urodę / Pomysły na makijaż Pomysły na makijaż

Strzałki w makijażu to niezachwiany klasyk, który zawsze będzie modny. Mogą być stosowane w celu nadania głębi i wyrazistości oku. Trendy szybko się zmieniają i już proste czarne strzałki tracą na znaczeniu.

Już w starożytnym Egipcie powstał makijaż, który zawierał idealne czarne strzałki. W tamtych czasach wierzono, że czarna strzała nie tylko tworzy atrakcyjny wygląd, ale także chroni przed złym okiem. Chwytliwy eyeliner był również ważnym aspektem mody w starożytnym Rzymie. Dziś żadna fashionistka nie może obejść się bez tego elementu. Najsłynniejsi styliści proponują nam uzbroić się w kolorowe linery, kredki i eyelinery, aby rozcieńczyć jesienny makijaż różnymi opcjami strzałek.

1. Podwójne strzałkiBardzo

ciekawy typ, który posiada kilka technik rysunkowych. Możesz powtórzyć główną strzałkę używając innego koloru eyelinera, lub stworzyć dwa ogony dla strzałki, rysując górną i dolną powiekę. Jest tu wiele możliwości. Podwójne strzałki na oczach to świetne narzędzie uwodzenia, które nadaje się do makijażu wieczorowego.


2. Kolorowe strzał

kiPrzez kilka sezonów z rzędu kolorowa strzałka w makijażu była głównym trendem. Prawie żaden z pokazów mody nie obywa się bez makijażu z różnokolorowymi strzałkami. Istnieje nieskończenie wiele wariantów kolorowych strzałek. Odcienie kamieni szlachetnych będą modne jesienią 2021 roku. Szczególnie stylowo będą się one prezentować w połączeniu z efektem metalicznym. Taka kompozycja wygląda ciekawie, odświętnie i stylowo.


3. Jaskrawy neonJak

wiemy, trendy w modzie często popadają ze skrajności w skrajność. Podczas gdy tzw. "nude face" (rezygnacja z kosmetyków dekoracyjnych) nabierała rozpędu w makijażu, styliści proponowali jaskrawy i krzykliwy makijaż z użyciem neonowych cieni. Opcja ta była aktywnie wykorzystywana w latach dziewięćdziesiątych i obecnie ponownie nabiera rozpędu. Tylko tym razem popularne są odcienie kwaśne. Jaskrawe neonowe strzałki mogą być jedynym akcentem w makijażu, można je również połączyć z pomadką w soczystym odcieniu. Najbardziej odważne fashionistki, które uwielbiają krzykliwe obrazy, mogą śmiało połączyć taki makijaż z neonową garderobą.


4. Graficzne strzałkiGrafika

to trend, który dopiero zaczyna nabierać rozpędu. Jeśli wcześniej ten wariant strzałek był używany głównie przez modelki defilujące na wybiegu, teraz można je zobaczyć nawet u zwykłych dziewczyn, które jeżdżą metrem. Nakłada się je nie na linię wysokości rzęs, lecz na fałd powieki. Używany do tego czarny eyeliner, ale jesienią będzie istotne, aby zastosować liner żółty odcień. Piękno tego makijażu polega na tym, że tylko jeden szczegół może sprawić, że obraz będzie niezwykły i atrakcyjny.


5. Trójkątne strzałkiTa

opcja podkreśla powiekę i sprawia, że oczy stają się jeszcze większe i bardziej wyraziste. Główną zaletą takich strzał jest to, że nie będziesz musiał używać szminki lub tuszu do rzęs, ponieważ cała uwaga innych będzie przyciągnięta do twoich oczu. Główną zaletą tego typu strzał jest to, że nie trzeba nosić szminki lub tuszu do rzęs, ponieważ wszystkie oczy wokół będą przyciągane do tego typu strzał.Wybór rodzaju strzał zależy od przeznaczenia makijażu i poziomu umiejętności, które z czasem będą stale doskonalone. W każdym przypadku konieczne jest, aby strzałki harmonizowały z całym makijażem, nie wyróżniając się z całości. Warto też zadbać o swój strój. A jeśli jeszcze nie zastanawiałaś się, jakie ubrania nosić w "złotym sezonie", oto 10 sposobów na to, jak zmienić letnią garderobę w jesienną.
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze