Manicure, który pasuje do wszystkiego

Pomysły na piękno / Pomysły na manicure Jeśli chcesz zawsze wyglądać nieskazitelnie, spróbuj zrobić sobie manicure, który będzie pasował do każdego stroju. Kształt paznokci, ich kolor i wzornictwo stanowią integralną część Twojego wyglądu, a jeśli coś nie pasuje, natychmiast przyciąga wzrok. Wykonywanie nowego manicure do każdego stroju nie jest rozwiązaniem. Pozostaje więc tylko jedno rozwiązanie - zdecydować się na uniwersalne zdobienie paznokci. I właśnie o tym będziemy rozmawiać.


Jaki manicure pasuje do każdego stroju

W manicure wszystko jest ważne - kształt paznokci, odcień lakieru i ozdoby. Najbardziej uniwersalne są paznokcie w kształcie kwadratu i migdała. Na nich niemal każdy wzór może się w pełni ujawnić. Teraz o odcieniach.

Zapewne już się domyśliłaś, że za najbardziej uniwersalne kolory lakierów do paznokci uważa się odcienie nudes, czyli beżowe, mleczne i jasnoróżowe. Inne kolory pasujące do każdego stroju to
  1. : czerwony;
  2. szary;
  3. brązowy;
  4. brzoskwiniowy
. Monochromatyczne wykończenie przy użyciu jednego z tych odcieni lakieru do paznokci już przyniesie pożądany efekt. Ale dziś chcemy zaproponować Ci 12 pomysłów na manicure z wzorami odpowiednimi na każdy dzień i pod każdy strój. Zobaczysz, że mówimy tu o absolutnie różnorodnych opcjach wystroju.

Bezkonkurencyjny manicure francuski

Honorowe miejsce w naszym zestawieniu zajmuje ulubiony

manicure

francuski wielu dziewczyn. Początkowo french został wymyślony dla aktorek, ponieważ styliści musieli dopasowywać ich manicure do każdego stroju. Francuski manicure doskonale pasował do uniwersalnego wzornictwa i tak jest do dziś. Przykładem jest absolutnie klasyczna i doskonale wykonana wersja francuska na jasnoróżowym podkładzie.


Luksusowy manicure księżycowy z dżetami

Manicure

księżycowy

jest bardzo uniwersalny, a jego wygląd zależy od wybranego koloru i ozdób. Oto pomysł, w którym jest on wykonany w pięknym mlecznym kolorze.

Podstawa każdego paznokcia jest podkreślona srebrną, elastyczną opaską oraz kilkoma dżetami. Kolory w tym wzorze są stonowane i spokojne, więc będzie pasował do każdego stroju.


Folie Nude Fol

ie mogą być również stosowane jako ozdoba manicure, pasująca do każdego stroju. Oto przykład - wykończenie jest tu beżowe, a tylko końcówki paznokci pokryte są srebrną i złotą folią w chaotyczny wzór. Dużą zaletą takiej ozdoby jest to, że po odrośnięciu nadal będzie wyglądała na zadbaną i niepozorną.


Wyrafinowany marmurkowy wzór

Wspomnieliśmy już powyżej, że kolor szary nadaje się do uniwersalnego manicure. Dlatego poniższy wzór jest wykonany w jasnoszarym odcieniu. Ponadto jeden gwóźdź jest wykonany w technice imitacji marmuru. W przypadku szarości technika ta wygląda najbardziej harmonijnie, ale możesz wybrać dowolny inny odcień z palety nude.


Szykowny czerwony manicure

Czerwony lakier do paznokci od dawna należy do klasyki, mimo że jest jaskrawy i mocno rzuca się w oczy. Powszechnie wiadomo, że jeśli chcesz mieć uniwersalny manicure, który pasuje do wszystkiego, wybierz czerwony lakier do paznokci. Chcemy jednak podpowiedzieć, w jaki sposób można je rozcieńczyć i utrzymać na niskim poziomie. Jak widać na zdjęciu, w tym przypadku tylko jeden gwóźdź różnił się od pozostałych. Została ona pokryta beżowym lakierem do paznokci i ozdobiona czerwonymi listkami i dżetami.


Doskonałe połączenie gradientu i brokatu

Kolejny wzór jest wykonany w niezwykle pięknym odcieniu brzoskwini. Widać tu piękne przejście między odcieniem brzoskwiniowym a mlecznym. Część paznokci jest również uzupełniona delikatnym rozproszeniem srebrnych cekinów. Same paznokcie są bardzo atrakcyjne i natychmiast przyciągają wzrok. Jednocześnie jednak będą one harmonijnie wyglądać z każdym strojem.


Delikatny nude z geometrią i cekinami

Na poniższym zdjęciu przedstawiono bardzo schludny i dyskretny wzór, na który również możesz zwrócić uwagę. Lakier bazowy ma kolor beżowy. Prawie wszystkie końcówki paznokci pokryte są bardzo małymi, ledwo widocznymi brokatami. Paznokcie, które nie zawierają brokatu, mają poziome białe paski.


Wzór kwiatowy

Manicure pasujący do wszystkiego może również zawierać jasne odcienie, ale w niewielkich ilościach. Przykład jest pokazany na zdjęciu. To bardzo stonowany i delikatny manicure kwiatowy, idealny na wiosnę. Wykończenie jest tu lekkie, niemal przezroczyste. Wzory są reprezentowane przez czarne paski oraz biało-żółte kwiaty.


Poniższy manicure mleczny również można uznać za uniwersalny. Po pierwsze, kolorystyka jest tu bardzo spokojna i delikatna. Po drugie, wzory są schludne i niedopowiedziane. Reprezentują je zarówno niedokończone, jak i zjednoczone twarze ludzi. Kontury rysunków są delikatne, więc nie rzucają się w oczy.


Błyskotliwość i subtelność w jednym wzorze

Projekt, który właśnie oglądasz, łączy w sobie kilka elementów jednocześnie. Część paznokci jest pokryta beżowym lakierem. Na niektórych z nich zastosowano zmodyfikowaną wersję francuską - obramowanie białego klosza jest podkreślone pięknymi gałązkami i cekinami. Paznokieć u stopy różni się diametralnie od całości - jest w całości pokryty złotymi cekinami.


Coffee French

Innym kolorem lakieru do paznokci, który pasuje do wszystkiego, jest brąz. Oto luksusowy i bardzo atrakcyjny wzór manicure kawowego. Na większości paznokci french jest wykonywany w ciemnobrązowych i mlecznych odcieniach. Jeden paznokieć wyróżnia się w szczególny sposób, ponieważ jest w całości pokryty brokatem w kolorze kawy.


Ostateczny projekt również zawiera elementy francuskie, ale poza tym jest zupełnie inny. Dwa z tutejszych paznokci są wykonane z wosku, dzięki czemu ich powierzchnia przypomina perły. Ponadto trzy duże kamienie zostały przyczepione do tych samych paznokci w pobliżu skórek. Ten wzór będzie świetnie wyglądał w połączeniu z sukienką, garniturem biznesowym lub dżinsami.Jak widać, manicure pasujący do każdego stroju może być ciekawy i oryginalny. Nie odmawiaj sobie chęci dodania do wystroju jakiegoś elementu dekoracyjnego, jeśli będzie on tam wyglądał odpowiednio. Teraz możesz skorzystać z naszych wskazówek, a także wymyślać własne pomysły na ich podstawie.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze