Zmiana wizerunku: modne grzywki na jesień - 2021

Pomysły na urodę / W co się ubrać / W co się ubrać / W co się ubrać Pomysły na fryzury Jeśli myślałaś o zmianie fryzury, teraz jest na to idealny czas. Jesień 2021 zapowiada się na hit z grzywką. Jeśli nie chcesz decydować się na trwałą metamorfozę, grzywka będzie świetnym sposobem na odświeżenie Twojego wyglądu. Kluczem jest wiedzieć, jakie pikowanie jest modne w tym sezonie.

Proste grzywki



Może zacznijmy od klasyki. Najpopularniejsze i zawsze modne proste grzywki wyglądają na włosach o każdej długości. Tej jesieni największą popularnością cieszy się krótka wersja prostej grzywki. Irina Shayk była widziana w takiej stylizacji na imprezie Bvlgari.

Francuski quiff



Świetna opcja dla włosów długich i średniej długości. "French Maiden" zaczyna się na czubku głowy. Kształt tych grzywek może być różny, np. asymetryczny, skośny lub wyskubany. Lekka niedbałość i objętość nadają romantyczny i czarujący wygląd. Francuska grzywka może podkreślać rysy twarzy. Należy zauważyć, że ten model jest odpowiedni tylko dla dziewcząt z gęstymi włosami.

Francuski quiff



Boczne podłużne grzywki są poręczne, ponieważ można je stylizować na różne sposoby. Model ten doda kobiecości i wyrafinowania Twojej stylizacji. Co więcej, grzywka będzie wyglądać zarówno przy rozpuszczonych włosach, jak i przy zebranych. Owija się wokół twarzy i tworzy efekt konturowania.

Długi quiff z więcej niż jednym splotem.



Można ją pociąć na kilka cienkich loków. Dzięki niemu możesz stworzyć wiele obrazów, układając pasma na boku lub z prostym przedziałkiem. Taka modelka dobrze wygląda z długimi kręconymi włosami.

Proste grzywki przedłużone po bokach



Grzywka u Taylor Swift jest stosunkowo nowym elementem tego trendu. Przedłużanie pasm po bokach można wykonać za pomocą fryzury "drabina". Może być najbardziej odpowiedni dla dziewczyn z szerokimi kośćmi policzkowymi.

Krótkie frędzle



Krótkie grzywki to również jeden z modnych jesiennych wzorów. Jednak nie jest on odpowiedni dla każdego, ponieważ podkreśla oczy i brwi, a całkowicie otwiera twarz. Ci, którym zależy na wytrzymałych funkcjach, powinni wybrać inny model. Połączenie krótkiej grzywki z równie krótkimi i kreatywnymi cięciami pozwoli stworzyć dramatyczny look.

Frędzle powracają do łask. Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni model, który będzie pasował zarówno do kształtu twarzy, jak i do rodzaju włosów. Dlatego należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które pomogą Ci wybrać najlepszy model. Zawsze przed zmianą wyglądu skonsultuj się ze swoim stylistą, a będziesz mieć stylowy i modny wizerunek!
Omówienie artykułu
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on