Trendy do klasyki: minimalistyczne pomysły na manicure do biura

Pomysły na urodę /... Pomysły na manicure Czerwone paznokcie, ciekawe wzory, cekiny i dżetów są piękne, ale nie zawsze odpowiednie. Zwłaszcza w biurze czy na ważnym spotkaniu, gdzie każdy szczegół musi być przemyślany i pomóc w stworzeniu odpowiedniego wrażenia. Oto kilka minimalistycznych i modnych pomysłów na manicure, które będą idealnie pasować do Twojego biznesowego stylu.

Naturalność

Pierwszym i głównym trendem, który zawładnął wszystkimi salonami i instagramem jest naturalność. Brzmi prosto i nie do końca logicznie: po co wydawać pieniądze, aby paznokcie wyglądały jak najbardziej naturalnie? Odpowiedź jest prosta - schludność i pielęgnacja. To właśnie te dwie rzeczy przekładają się na naturalne trendy w manicure.Pierwsza opcja to pokrycie zarówno błyszczących, jak i matowych, odcieni nude.


1/2Druga opcja to wysokiej jakości manicure bez lakieru. Aby Twoje paznokcie wyglądały ładnie, przeczytaj jak możesz je wybielić w domu.Inną opcją naturalnego manicure, która szczególnie przypadnie do gustu romantyczkom, jest pokrycie lakierem w jasnych, delikatnych odcieniach. Na przykład blady róż i jasny liliowy.1/3

DotsJedna

, dwie lub kilkanaście. Dowolna liczba, ale o niewielkich rozmiarach. Ten manicure świetnie nadaje się na spotkania z przyjaciółmi, na randkę, a także do biura. Jest lekki i niezwykły.1/3LinieKontynuujmy temat geometrii. Ponownie, wszystko zależy od Twojej wyobraźni, ale ważny jest umiar. Na przykład, małe pionowe linie na kilku płytkach paznokciowych lub nieregularne kształty na środku.


1/2Jeden

tonJedynym

ograniczeniem tej opcji jest brak "krzykliwych" kolorów. W końcu ogniście czerwone paznokcie nie są najlepszym wyborem do biura.


Klasyczny

francuski może być nie tylko biały, ale także w dowolnym kolorze (nie zapominajmy o stosowności w środowisku biznesowym). Podstawowy odcień może być również różny: od delikatnego różu do transparentnego. Piękne, prawda? Przedłużyć żywotność takiego wykwintnego manicure pomoże te tiphacks.
1/4

Abstrakcja

To tegoroczny trend, który pasuje do niemal każdej stylizacji. Jako bazę należy wybrać kolory transparentne lub nude, ale detale muszą być subtelne i nie przesadzać z ilością.
1/2 Wszystkie te pomysły będą wyglądać świetnie w sezonie zimowym, ale jeśli chcesz coś bardziej świątecznego, zobacz wybór pomysłów na manicure na Nowy Rok 2022. Autor: Tatiana Abramova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze