Jak niebo, diamenty i sukces: czym pachną Rihanna, Kanye West i inni celebryci

Pomysły na urodę /... Image idea Gwiazdy Hollywood są w stanie kupić najdroższe zapachy, ale nie wszystkie używają perfum czy nawet dezodorantów. Chcesz wiedzieć, kto pachnie jak niebo, a kto jak diamenty? Sprawdź naszą listę.

1. Rege Page nie ma zapachu (w dobrym tego słowa znaczeniu).W wywiadzie dla magazynu Glamour w 2021 roku, gwiazda Bridgerton Phoebe Dinevor została zapytana, jak pachnie jej koleżanka Rega Page. Na co dziewczyna odpowiedziała: "On bardzo, bardzo ładnie pachnie. Nigdy nie miał nieświeżego oddechu i nie pali. Ale oboje pijemy dużo kawy, więc czasem oboje pachniemy tak samo." Dodała: "Rege nie ma zapachu, w dobrym tego słowa znaczeniu.

2. Hailey Bieber pachnie kwiatowymi i owocowymi zapachamiPodczas pojawienia się na The Ellen DeGeneres Show w marcu 2020 roku, Justin Bieber wziął udział w segmencie o nazwie "Gorące pytania", w którym ujawnił, że jego żona, Hailey Bieber, ma na sobie jeden z perfum Ariany Grande. "Ona pachnie jak perfumy Ariany Grande. To dobry zapach. Jest kwiatowy, owocowy i miły" - powiedział muzyk.

3. Matthew McConaughey pachnie jak dobre życie.Aktorka Yvette Nicole Brown opowiedziała kiedyś o swoich doświadczeniach związanych z pracą z Matthew McConaugheyem przy filmie "Żołnierze Niezłomni". Przed rozpoczęciem zdjęć chciała zweryfikować słowa aktora, który w 2005 roku w wywiadzie dla magazynu People powiedział, że nie używał dezodorantu od około 20 lat. "Pamiętam, jak Matthew McConaughey to powiedział i moją pierwszą myślą było, aby zbliżyć się do niego tak blisko, jak to możliwe, aby zobaczyć, czy to prawda, czy nie" - powiedziała aktorka. - 'On naprawdę nie ma zapachu. Pachnie jak granola i dobre życie."

4. Robert Pattinson pachnie jak kreda woskowa.W wywiadzie dla magazynu Allure, Robert Pattison powiedział, że choć jest twarzą zapachu Dior Homme od 2013 roku, sam nieczęsto używa perfum. Zapytany o to, jak pachnie, aktor sagi "Zmierzch" odpowiedział: "Wiele osób mówi mi, że pachnę jak kreda". "Jakbyś był z wosku?" - zapytał ankieter. "Tak! Jakbym był zabalsamowany," zażartował Pattinson.

5. Kanye West pachnie jak pieniądze.W 2018 roku Kim Kardashian-West wzięła udział w serii wywiadów Fragrance Memories, w której celebryci odpowiadają na pytania dotyczące różnych zapachów. Na pytanie, jak pachnie jej były mąż Kanye West, Kim odpowiedziała: "Nie potrafię tego wyjaśnić, ale pachnie jak bogaty człowiek. Jak... pieniądze! Pachnie jak bardzo drogie perfumy Saint Laurent".

6. Kim Kardashian-West podzieliła się również tym, jak każda z jej sióstr pachnie."Kendall nie pachnie, a to dobra rzecz" - powiedziała Kim w tym samym wywiadzie. - Po prostu zawsze pachnie świeżo i czysto. Pachnie jak supermodelka. Zapach Kylie jest jednym z najbardziej oryginalnych, z gardenią i jaśminem. Courtney pachnie w pełni naturalnymi produktami, a Khloe bogatymi olejkami, bardzo owocowymi, ale bogato pachnącymi."

7. Rihanna pachnie jak nieboRzekomo Rihanna ma na sobie perfumy, które kosztują ponad 800 dolarów. Na przestrzeni lat wiele gwiazd twierdziło, że Rihanna pachnie niesamowicie. Piosenkarz Ollie Alexander powiedział kiedyś w wywiadzie, że Rihanna pachnie "jak marzenia i spełnione życzenia". Jim Parsons odpowiedział, że piosenkarka pachnie "naprawdę dobrze", a raper Lil Nas X uważa, że pachnie ona "jak niebo".

Sama Rihanna nigdy oficjalnie nie ujawniła swojego popisowego zapachu. Jednak w 2016 roku jeden z fanów piosenkarki zamieścił na Instagramie informację, że rzekomo miała ona na sobie perfumy o nazwie Love, Don't Be Shy marki By Killian. Perfumy, które sprzedaje się za 870 dolarów za butelkę, mają nuty róży, kwiatu pomarańczy i marshmallow. W tym roku piosenkarka wypuściła na rynek własne perfumy w ramach marki kosmetycznej Fenty Beauty (o innych markach kosmetycznych celebrytów przeczytasz tutaj).
Przeczytaj więcej artykułów
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze