Życzenia urodzinowe to bardzo ważny element zarówno dla małego jubilata jak i dla jego rodziców. Dlatego warto przygotować się wcześniej do urodzin dziecka i razem z wyborem prezentu znaleźć także piękne życzenia urodzinowe!

 

 

W życiu większości z nas nastaje moment, że przygotowujemy życzenia urodzinowe dla dziecka - syna, córki, wnuczki, chrześniaków lub dzieci naszych znajomych i przyjaciół. Życzenia wysyłamy najmłodszym członkom naszej rodziny lub dzieciom znajomych. Czasami życzenia musimy wymyślić na szybko i w takiej sytuacji okazuje się, że stworzenie pomysłowych życzeń dla malucha nie przychodzi tak łatwo.

 

Jak napisać odjazdowe życzenia urodzinowe dla chłopca?

Chłopcom bez wątpienia przypadną do gustu kartki urodzinowe z bohaterami z gier, ulubionymi sportowcami, dinozaurami lub samochodami. Na pewno uda nam się kupić taką kartkę z wizerunkiem ulubieńca naszego syna, wnuka lub chrześniaka. Chłopiec z pewnością będzie zachwycony!

Jak zatem napisać najbardziej oryginalne życzenia urodzinowe dla dziewczynki - córki, siostry lub chrześnicy? 

Dla dziewczynki życzenia urodzinowe są chyba ważniejsze niż dla chłopca. Dziewczynki dużą większą wagę przywiązują do słów. Zwracają także uwagę na wygląd i ozdoby. Dlatego fajnie jest umieścić życzenia urodzinowe na oryginalnej kartce, na której pojawiają się motywy obłoków, kwiatów, tęczy lub jednorożców.

Ale kartka to nie wszystko! Potrzebujemy jeszcze wierszyk! Gdzie znaleźć pomysły na wierszyki na urodziny dla dzieci? Prostym rozwiązaniem może być internet. W Internecie bezproblemowo znajdziemy pomysły na życzenia i wierszyki na kartki urodzinowe dla najmłodszych. Życzenia możemy także wysłać mailem, SMS-em lub komunikatorem internetowym, szczególnie w momencie, gdy nie jesteśmy w stanie złożyć życzeń osobiście i bawić się na urodzinowej imprezie.

 
Tort urodzinowy ze świeczkami