Francuzka Anne Semonin jako jedna z pierwszych postawiła na synergiczne działanie oligoelementów i olejków eterycznych, które razem są jeszcze bardziej skuteczne w walce ze starzeniem się: chronią przed wolnymi rodnikami, zmniejszają stany zapalne i wspomagają syntezę kolagenu i elastyny. A legendarna uroda księżnej Monako jest najlepszym dowodem na to, że to podejście działa. Po 30 latach marka nadal podąża tym samym wektorem, ewoluując i stając się z roku na rok coraz bardziej zaawansowana technologicznie.

Biuro prasowe Anne Semonin

Po trzech latach nieobecności w Rosji, Anne Semonin jest teraz w moskiewskim TSUM i petersburskim DLT, a także uruchamia swój rosyjskojęzyczny sklep internetowy.

Serwis prasowy Anny Semonin

Niestety, jeszcze pół roku temu tylko mieszkańcy stolicy mogli spróbować produktów i posłuchać zapachów (notabene całkowicie naturalnych).

Wreszcie problem został rozwiązany - jutro kosmetyki znajdą się na półkach w Kazaniu, Nowosybirsku i Jekaterynburgu. Przyjdź dla indywidualnego podejścia - (produkty Anne Semonin można łatwo mieszać ze sobą, tworząc krem lub maskę, która będzie szczególnie odpowiednia dla Ciebie) lub po prostu dla rezultatu - większość produktów działa doskonale bez żadnych ulepszeń.

A propos, mieszkańcy Jekaterynburga są największymi szczęściarzami - oprócz markowego kącika pojawi się tu także stoisko kosmetyczne.