Kiedyś miała problemy z jąkaniem, a teraz jest gwiazdą mody!

Krzysztof Ibisz cieszy się kwitnącym życiem prywatnym! Wiadomość o zaręczynach dziennikarza Polsatu pojawiła się w lutym. On sam przez jakiś czas milczał i nie potwierdzał informacji, aż w końcu wyjawił, że rzeczywiście jest zakochany. Swoje życie prywatne trzymał w tajemnicy, ale w końcu wyjawił swoim fanom, że jest już żonaty. Co wiemy o związku Krzysztofa i Ibisza?

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza

Krzysztof był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler, dziennikarka. Ma z nią syna Maksymiliana. Jego drugą żoną była Anna Nowak-Ibisz. Jest aktorką i prowadzącą program "Pani Gadzet", gdzie wychowuje ich syna Vincenta. Choć na przestrzeni lat był w kilku związkach, gwiazdor Polsatu nie zdecydował się na zalegalizowanie żadnego z nich. To wszystko uległo zmianie.

Krzysztof Ibisz potwierdził za pośrednictwem swojego Instagrama, że jest żonaty z Joanną Kudzbalską. "Szczęśliwi razem. Joanna Ibisz i Krzysztof Ibisz" - podpisał swoje romantyczne zdjęcia ze ślubu. Przyłączamy się do chóru gratulacji, które napływają. Sprawdziliśmy, czy prezenterka jest jej ukochanym. Co o niej wiemy?

Joanna Kudzbalska żoną Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska jest narzeczoną Krzysztofa Ibisza i pochodzi z Wrocławia. Gdy miała 19 lat, wzięła udział w drugiej edycji "Top Model". W programie zdradziła, że w dzieciństwie zmagała się z jąkaniem, co mocno wpłynęło na jej samoocenę. To bardzo utrudnia życie. Widziałam, jak inni mnie postrzegają i trudno mi się wypowiadać. Jąkanie jest oznaką strachu przed ludźmi. Kiedy jesteś sam, twoja mowa nie zacina się, kiedy mówisz. Ale kiedy idziesz do innych ludzi, to już tak" - przyznała wtedy.

Wytrwała i uczęszczała na terapię. To pomogło jej pokonać bariery. "Trudno mi było w ogóle z kimkolwiek rozmawiać. Przyznała, że w "Top Model" mówiła szybko, była powolna, jąkała się, połykała słowa, sylaby. Terapia okazała się bardzo skuteczna, a Joanna Kudzbalska z czasem pokonała swoje wewnętrzne blokady. Jako nastolatka zainteresowała się modą i zaczęła realizować swoje marzenia. W modzie radziła sobie doskonale.

Dawid Woliński powiedział, że dziewczyna ma energię i osobowość, czyli to, co powinna mieć modelka. Karolina Korwin Piotrowska wyznała: "Z przyjemnością się Ciebie słucha". Jej uroda, determinacja i osobowość zaimponowały jurorom. Choć nie wygrała programu, zajęła czwarte miejsce w finale i odpadła z programu. Nadal jednak zdobywa sławę w branży modelingowej. Po "Top Model" otrzymała wiele propozycji, wyjechała do Niemiec, Chin, Tajlandii, miała sesje w Paryżu i Mediolanie.

Polecamy: Pamiętacie Zuzę Kołodziejczyk z "Top Model"? Teraz nie poznalibyście Zuzy Kołodziejczyk!

Moda nie jest jej jedyną pasją. 29-letnia żona Krzysztofa Ibisza równie mocno jak męża uwielbia podróżować. Zdjęcia ze swoich wypraw w piękne zakątki globu zamieszcza na Instagramie. Na wirtualnych mapach Joanny Kudzbalskiej widać, że odwiedziła wiele krajów na różnych kontynentach, m.in. Francję, Portugalię i Grecję, Meksyk, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Joanna Kudzbalska

Czym Joanna Kudzbalska zajmuje się na co dzień?

Modeling, choć odnosi sukcesy, zawsze był dla Joanny Kudzbalskiej zajęciem dorywczym. W ramach rozwoju swojej kariery w tej branży ukończyła również studia medyczne we Wrocławiu. Była także studentką wymiany międzynarodowej i przez rok studiowała w Barcelonie.

Jest zarówno modelką dla znanej agencji, jak i lekarzem w jednym z warszawskich szpitali. Od kilku tygodni dzieli się poradami i prowadzi swój profesjonalny profil na Instagramie. Medycyna stylu życia to popularny temat na Zachodzie.

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz - zaręczyny

Joanna Kudzbalska w lutym ujawniła, że zaręczyła się z Krzysztofem Ibiszem. Zamieściła wówczas na Instagramie zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Choć prezenter nie skomentował publikacji, polubił wszystkie gratulacje i skomentował je, co było dla fanów niezbitym dowodem na to, że para jest bardziej.

Para nie zamieściła żadnych zdjęć - i nadal tego nie robi - poza zdjęciem ślubnym. Pudelek Krazysztof IIbisz przeprowadził z nimi jednak wywiad, w którym potwierdził ich zaręczyny.