THERAFLU ZATOKI Lek na chore zatoki 2 x 14 saszetek

36.09

Opis

Wskazania:THERAFLU ZATOKI Lek na chore zatoki udrożnia nos i zatoki. Zmniejsza ból głowy i zatok, działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy). Wskazania do stosowania: leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.Właściwości:THERAFLU ZATOKI Lek na chore zatoki może być stosowany zarówno w dzień jak i w nocy, zawiera dwie substancje aktywne – paracetamol wykazujący działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, oraz chlorowodorek fenylefryny, który zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej. Dzięki dwuskładnikowej formule, Theraflu Zatoki łagodzi nie tylko objawy choroby zatok, ale również gorączkę oraz oznaki przeziębienia i grypy. Dzięki płynnej formule szybko się wchłania, posiada cytrynowy smak. Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg i chlorowodorek fenylefryny 10 mg.Ponadto lek zawiera: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową E104, żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.Stosowanie:Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.Zalecana dawkaDorośli i młodzież powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody. Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3-4 saszetek. Nie należy stosować dłużej niż 5 dni. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy chorobowe będą się utrzymywać lub nasilą się po 5 dniach lub jeśli gorączka będzie się utrzymywać przez dłużej niż 3 dni. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe należy zwrócić się do lekarza.Ważne informacje:Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Nie stosować leku Theraflu Zatoki po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.Opakowanie:2 x 14 saszetek

Przeciwbólowe

szybki prezent na dzien mezczyzny, łaska wanilia cena, śmietany, tort srebrny, lukier do baby wielkanocnej

yyyyy