Lato oferuje tak wiele opcji stylowych fryzur! Wybraliśmy 30 fryzur idealnych na lato. Zwróć więc uwagę i po kwarantannie udaj się do salonu, aby być w pełni gotowa na lato.

1. Długie włosy


Długie włosy to trend na 2020 rok. Jeśli masz już wspaniałe długie włosy i chcesz nieco odmienić swój wygląd, fryzura kaskadowa jest właśnie dla Ciebie! Twoje włosy od razu zyskają objętość i będą wyglądać bardzo naturalnie.

2. Pixie

Ta fryzura pasuje prawie każdemu, jest bardzo wygodna i seksowna. Jeśli chcesz radykalnie zmienić swój styl, zdecyduj się na fryzurę pixie z platynowymi blond pasemkami.

3. Włosy proste średniej długości


Obcięcie włosów do ramion jest również idealne w tym sezonie letnim. Ta fryzura jest idealna do pracy w biurze.

4. Cięcie spłaszczone

Ta fryzura jest idealna dla Ciebie, jeżeli masz cienkie włosy. Długie włosy z prostymi, zdefiniowanymi krawędziami to wspaniała opcja.

5. Długie włosy z kaskadą

Piękna, stylowa, seksowna. Wygląda naturalnie, wręcz swobodnie. I to właśnie ten styl jest uważany za trend na 2020 rok. Zrób to z niedbałymi lokami, jak na zdjęciu.

6. Długie włosy z grzywką

Kolejna stylowa opcja na metamorfozę, która nie zepsuje Twojej luksusowej długości. Postaw na frędzle! Wypróbuj proste i gęste grzywki, jak te na zdjęciu. Jeśli się wahasz, kup podwójne frędzle. Można je łatwo wystylizować, jeśli staną się nudne lub niewygodne.

7. Krótka fryzura z grzywką


Szukasz radykalnej zmiany? W takim razie sprawdź krótką fryzurę z grzywką. Wygląda dziwacznie, stylowo i z klasą.

8. Bardzo krótka fryzura

To są cięcia, które będziesz często widział w tym roku. Wygląd dla ekstremalnej dziewczyny.